Режим роботи магазина:
ПН - НД: з 9:00 до 20:00
Передзвоніть мені
0 Кошик 0 грн
Віталайн (Vitaline)
Доставка по Україні
Офіційний дилер
Обмін товару
Виробництво США
Хіти продажу
Суп-крем зі смаком курки (Healthy Balance II) hit-ukr.png
Суп-крем зі смаком курки (Healthy Balance II)
1570 грн
1500 грн
Сухий напій капучіно (Healthy Balance VI) hit-ukr.png
Сухий напій капучіно (Healthy Balance VI)
1570 грн
1500 грн
Біозим (Biozyme) hit-ukr.png
Біозим (Biozyme)
990 грн
950 грн
Канді-Трим, Кандидостатин (Candi-Trim) hit-ukr.png
Канді-Трим, Кандидостатин (Candi-Trim)
950 грн
900 грн
Програми від Віталайн
Антипаразитарна програма Віталайн akc-ukr.png
Антипаразитарна програма Віталайн
2200 грн
2090 грн
Профілактика Грипу та ГРЗ від Віталайн akc-ukr.png
Профілактика Грипу та ГРЗ від Віталайн
1800 грн
1710 грн
Суп-крем зі смаком курки (Healthy Balance II) hit-ukr.png
Суп-крем зі смаком курки (Healthy Balance II)
1570 грн
1500 грн
Сухий напій капучіно (Healthy Balance VI) hit-ukr.png
Сухий напій капучіно (Healthy Balance VI)
1570 грн
1500 грн

ВІТАЛАЙН (VITALINE) БІОДОБАВКИ В УКРАЇНІ

Біодобавки (Бади) Віталайн, природна альтернатива ліків, купити натуральні біодобавки в Україні в магазині NewHealth.

Чому Біодобавки?

Дискусії на тему користі і шкоди біологічно активних добавок ведуться вченими, фахівцями і простими обивателями, вже довгі роки, практично з того моменту, як ці препарати надійшли у продаж. Основним спірним питанням залишається факт корисності або марності тієї чи іншої біодобавки. У чому ж полягає правда, ми спробуємо розібратися.

Що являють собою БАДи?

біодобавкиПо суті, біодобавка, це групи компонентів біологічно активних речовин (натуральних), що передбачають вживання їх безпосередньо під час прийому їжі або ж введення цих компонентів до складу самих харчових продуктів. Харчові Бади (біологічно активні добавки), в основному складаються з природних компонентів (екстракти, витримки іт.д.).

Таким чином, виходить, що біодобавки природна альтернатива ліків. В принципі, можна сказати і так. Препарати БАД, зроблені з якісних матеріалів (продуктів природного, рослинного і тваринного походження), без порушення санітарних норм і дотримання правил зберіганням, а також умов реалізації, цілком здатні підтримувати життєво активні і захисні сили нашого організму. Вживання якісних біодобавок, так само не тягне за собою небажаних побічних ефектів, на відміну від застосування медикаментозних препаратів. Корисні властивості спрямовані на підтримання загального імунітету, а в залежності від конкретних недуг і захворювань людини, вони заповнюють відсутній запас вітамінів, мінеральних речовин і кислот, покращують (стимулюють) відповідні функції організму на шкідливі фактори. Необхідно пам'ятати, що приймаючи вітаміни і біодобавки, ви підвищуєте захисні властивості організму, покращуючи і прискорюючи відновлювальні дії на клітинному рівні, але ні як не цілком займаєтеся лікуванням конкретного захворювання. Для результативного лікування, в разі серйозних проблем зі здоров'ям, необхідна комплексна терапія БАДами і призначеними медикаментами.

Біодобавки активізують процеси саморегулювання, тим самим допомагаючи позбутися від різного роду захворювань. Вони фактично відновлюють Ваш організм!

Переваги та недоліки БАД

Якщо все так добре і немає ніяких негативних моментів, пов'язаних з прийомом біодобавок, чому ж про них існують і негативні відгуки? Багато біодобавки відгуки, щодо яких були не найкращими, будь то біодобавки україна, виробник яких, або ж це американські біодобавки, весь негатив у відгуках пов'язаний з недобросовісністю виробника, невідповідністю продукції за змістом, різних порушень при зберіганні і реалізації. Ми всі не застраховані від покупки неякісних, а то і підроблених продуктів, медикаментів. Це ж стосується і біодобавок. Тому, до покупки БАДів варто так само серйозно ставитися, як і до покупки ліків, а саме дивитися сертифікати, термін зберігання склад і т. д.

З усього вищесказаного випливає, що вибирати потрібно біодобавки кампанія виробник, яких має хороший авторитет і несе відповідальність за якість свого товару. І, звичайно ж, пам'ятаєте, що в ритмі сучасного, насиченого життя нашому організму просто необхідні мікроелементи і вітаміни, т. к. повністю збагатити імунітет, з допомогою продуктів харчування стає сьогодні все важче. Тому, краще біодобавки купити і відповідально приймати їх для профілактики, з метою підтримки загального тонусу організму, ніж надалі зіткнутися з серйозними проблемами зі здоров'ям.

Наш магазин біодобавок NewHealth представляє широкий асортимент БАДів і вітамінів різного напрямку.

Допомагайте Вашому організму вилікуватися за допомогою Біодобавок, а застосовуючи їх, для профілактики ніколи не хворійте :)