Режим роботи магазина:
ПН - НД: з 9:00 до 20:00
Передзвоніть мені
0 Кошик 0 грн
Віталайн (Vitaline)

Блог

Що таке глистная інвазія і чим вона небезпечна?
07 Квітня 2020, Вт

Антипаразитарні засоби від Виталайн – це високоефективні натуральні препарати, призначені для виведення гельмінтів з організму та усунення негативних наслідків, спричинених результатом їх життєдіяльності.

Що таке кисневе голодування і чим воно небезпечне?
07 Квітня 2020, Вт

Кисневе голодування обумовлено недостатнім надходженням крові, насиченою киснем, до тканин і клітин. Оскільки найчутливішими до нестачі необхідного кисню є нервові клітини, то гіпоксії, перш за все, схильний до головного мозку. 

Як заповнити недолік магнію? Допоможе Магнезіум Комплекс!
07 Квітня 2020, Вт

Про те, що організму не вистачає магнію, можуть свідчити багато симптоми. Не варто нехтувати такими важливими сигналами організму, як постійна втома, проблеми зі сном, підвищення або зниження артеріального тиску, так само м'язові болі, ломота в тілі або нічні судоми. 

Купити Стомак Супорт, щоб організм працював як годинник!
07 Квітня 2020, Вт

Часті дієти, як і переїдання, негативно відбиваються на стані здоров'я. В результаті неправильного харчування і недоодержання організмом необхідних речовин, з'являються болі в животі, так само тяжкість, неприємне здуття і печія. Що робити, щоб забезпечити надійну підтримку організму під час дієт або після перенесених недуг, пов'язаних з печінковою недостатністю? Для цього є біологічно активна харчова добавка – Стомак Супорт, відгуки про яку можна знайти тільки позитивні.

Коензим Р5Р – здоров'я, сила і довголіття
07 Квітня 2020, Вт

Для нормального функціонування людського організму потрібен цілий ряд вітамінів. Брак навіть одного з них проявляється тривожними симптомами і розвитком супутніх захворювань. Одним з найважливіших для організму вітамінів є піридоксин (В6), що бере участь в метаболізмі амінокислот, глікогену, гемоглобіну і виробленні нуклеїнових кислот.

Біозим-найкращий помічник у нормалізації живлення
07 Квітня 2020, Вт

Мабуть, така модель харчування як ранковий бутерброд з чаєм, сухий обідній перекус і вечірній вечерю «до відвалу», прийнятна для більшості дорослого населення.

Як визначити, що не вистачає вітаміну С?
06 Квітня 2020, Пн

Нестача в організмі будь-яких вітамінів, як джерела обміну речовин і стимулювання обмінних процесів, загрожує людині розвитком багатьох недуг. При цьому найсерйознішою проблемою вважається недолік вітаміну С, адже він необхідний не тільки для зміцнення стінок судин, підтримання належного рівня імунітету і холестерину, але і для того, щоб допомогти іншим корисним речовинам засвоїтися в організмі.

Парагон-засіб від глистів №1
06 Квітня 2020, Пн

Незважаючи на те, що сучасна медицина стрімко розвивається, таке неприємне захворювання як глистова інвазія сьогодні залишається найпоширенішим. 

Кембриджське харчування - схуднення та оздоровлення
06 Квітня 2020, Пн

Через стрімкий темп життя сучасним людям не завжди вдається збалансувати і нормалізувати своє харчування.

Вітаміни Віталайн
06 Квітня 2020, Пн

Стрімкий темп життя, часті стресові ситуації, неправильне харчування – все це здатне спровокувати нестача вітамінів. Коли це відбувається, організм працює вже не так ефективно, в зв'язку з чим істотно підвищується ризик виникнення серйозних захворювань.