Пектин - дія, використанння
Пектин
Пектин — є склеює речовиною рослинного походження. Препарат в природі тримається в рослинній сировині:
- Плоди
- Овочі
- Коренеплоди.
Пектин, як речовина, відкрили греки більше двох сот років тому. Даний препарат надзвичайно важливий людського організму, таким чином, він:
- стабілізує обмін речовин
- зменшує рівень холестерину
- покращує перистальтику кишечника
- сприяє поліпшенню периферичного кровообігу.
Однак, найціннішою властивістю описуваного препарату полягає в здатності очищення живих організмів від усіх шкідливих речовин. І треба сказати, що Пектин, який представляє собою природного чистильника дуже ефективно і неймовірно старанно здійснює свою роботу, він не залишає після себе жодного сміття і не порушує при цьому бактеріологічний баланс організму.
На думку багатьох фахівців Пектин представляє собою санітара всього людського організму, обумовлене це його унікальною здатністю виводити шкідливі речовини з організму. Доведено, що препарат позбавляє організм від радіоактивних елементів, пестицидів і іонів токсичних металів. Завдяки масі позитивних характеристик, Пектин широко застосовується у фармацевтичній промисловості. Більш того, для побутового застосування дана речовина виготовляють спеціально промисловим методом. Також препарат відіграє важливу роль в регулюванні обміну речовин.
Пектин використовується для виробництва:
- Цукерки
- Фруктові начинки
- кондитерські желейні та пастильні вироби
- Молочні продукти
- Десерти
- Морозиво
- Комбіновані масла
- Майонез
- Кетчуп
- Мармелад
- Зефір
- Желейні начинки для цукерок
- Пастила
- Соковмісні напої
- Активоване вугілля.
особливо широко цінуються яблучні пектини, їх використовують у всьому світі всі виробники кондитерських виробів. Цитрусові ж пектини & nbsp;вживуть в основному в консервній і молочній промисловості, наприклад при виробництві фруктових соків. Для широких споживачів в промислових умовах сьогодні проводиться два види пектину & mdash; порошковий препарат і рідкий. Дві дані форми в своїх рецептах ніяким чином, не взаємозамінні. В залежності від форми вживаного пектину змінюються і правила перемішування інгредієнтів: так, наприклад, порошковий пектин змішують з соком або холодними свіжими фруктами, тоді, як рідкий пектин навпаки додають зварені гарячі продукти. У пакетованого порошкового пектину найбільш широка сфера застосування.