Як економити на їжі не на шкоду здоров'ю?
Як економити на їжі не на шкоду здоров'ю?
Ні для кого ні секрет, що похід в магазин за продуктами дуже суттєва стаття витрат у сімейному бюджеті. Як же економити без шкоди для здоров'я?
Всі знають, але мало хто слід раді ходити в супермаркет ситим. Використання готівки, а не кредитної картки психологічно впливає і економить кошти. Горезвісний список необхідних продуктів допоможе не тільки не забути, але і не взяти зайвого. Якщо купувати продукти тривалого зберігання у оптових постачальників, то і ціна покупки буде нижче ніж за ціною роздробу. Продукти постачальників місцевого виробництва, як правило, дешевше, так як немає транспортних витрат. Багато супермаркетів проводять акції, коли ціна продуктів в певні дні або години дешевше, ніж в години пік. Якщо є можливість придбати морозильну камеру, то з роками вона окупить себе, так як заготівля сезонних фруктів і овочів значно заощаджує бюджет. До того ж, якщо робити заготовки консервацій на зиму, то це добре збереже витрати.
Маркетинговий хід, який використовується в супермаркетах впливає на збільшення фінансових витрат. Товари на рівні очей, в центрі полиць, завжди дорожче, ніж на полицях внизу або на початку ряду. Акції типу "купи один товар, другий отримай безкоштовно" ніякої економії не приносить, так як споживач купує в два рази більше, в той час як на ринках даний продукт може варто половину ціни. приготування покупних напівфабрикатів значно витратне і далеко не завжди корисне харчування, тому приготування їжі вдома на роботу, навчання не тільки заощадить бюджет, але буде набагато смачніше і корисніше для здоров'я. Купівля продуктів в свої взяті з дому сумки і пакети з часом принесе невелику, але все - таки економію. Не купуйте продукти спонтанно, складіть меню на тиждень і завжди будете знати що і скільки необхідно придбати. Планування - це запорука економії.
Не забувайте про такий факт, що в новомодних супермаркетах в великих торгових центрах накрутка на ціни буде вище ніж в магазинах з менш гучними назвами.не можна не відзначити і те, що на економію бюджету впливає зменшення порцій прийнятої їжі, вживання висококалорійних продуктів. Продукти, які багаті поживними речовинами, а не калоріями, роблять більш благотворний вплив на здоров'я. Дуже багато людей люблять солодке. Вживання тортів, тістечок навряд чи можна назвати корисним, в той час як сезонні фрукти та овочі, що містять високий вміст клітковини і поживних речовин безсумнівно нададуть благотворний вплив на організм.
Є над чим подумати. Коли не вистачає вітамінів у звичайній їжі рекомендуємо Мультивіт Кейр!